Обладнання І Агрегати

До класу самохідних відносяться обприскувачі, які не потребують тягової машини для переміщення до місця обробки і по робочому маршруту. Це надзвичайно ефективні і надійні агрегати для обробки різноманітних культур, в тому числі і просапних.
З допомогою причіпних агрегатів для обприскування можна виконувати обробку широкого спектру культур. Широкий модельний ряд дозволяє вибрати оптимальну модель як по ширині полоси обробки (від 18 до 36 м) так і за іншими параметрами.
Використовуючи додаткове обладнання, таке як бортовий комп’ютер, навігатор, системи автопідрулювання і автовідключення форсунок, можна досягти повного контролю над точністю руху техніки по маршруту і процесом обприскування.
Внесення КАС і аміачної води відбувається з допомогою спеціальних агрегатів для внесення добрив, оснащених ємностями запасу робочої рідини, виготовленими з відповідних матеріалів, і системою введення, яка складається з компонентів, які оптимально підходять для виконання цього завдання.
Для підживлення рослин безводним аміаком пропонується техніка, укомплектована ємностями на 3 і 3,5 кубометри, виготовленими з дуже міцного товстостінного, стійкого до дії аміаку металу, і іншим обладнанням.
Культиватори можна використовувати для внесення добрив паралельно з процесом культивації. Для цього він оснащується власною ємністю для добрив, насосом з приводом від гідравліки трактора, і іншими елементами системи внесення.
Нормальне функціонування сільгосптехніки, яка безпосередньо проводить обприскування і внесення добрив, може стати неможливим без обладнання, в якому добрива зберігаються і доставляються туди, де використовується така техніка.